Vítejte ve Vodním světě Kolín

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, LEDOVÁ PLOCHA ZŮSTÁVÁ V PROVOZU DO 10.3.2024, O PŘÍPADNÉM DALŠÍM PRODLOUŽENÍ VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Od 28. 2. 2024 přidáváme ve středu další hodinu Vodního aerobiku.

Fitness studio MAT

Fitness

Naše posilovna je zaměřená na zdravý životní styl pro širokou veřejnost a všechny věkové kategorie, kondiční cvičení pro správné držení těla, formování problémových partií, posílení a proštíhlení postavy.

Indoor Cycling

Indoor Cycling je nenáročný na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice. Indoor Cycling klade důraz na správnou techniku jízdy na kole. Získané návyky lze velmi dobře uplatnit v terénu na kole horském i silničním.

Alpinning

Alpinning je ve volném překladu „chůze uvnitř“. Je to aktivita vykonávána skupinou lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních trenažerech tzv. ALPINTRACK trenažerech. Má vynikájící výsledky na redukci váhy, proštíhlení dolních partií těla /hyždě, stehna, lýtka/. V neposlední řadě získáte skvělou kondici.

Fit box

Fitbox jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

Solária

Solárium nám dokáže v každém ročním období zajistit krásně opálenou pokožku. Pobytem na slunci nebo v soláriu je možné zmírnit nemoci jako je lupénka nebo akné. Sluneční paprsky také příznivě působí na duši. Navíc od května 2011 u nás najdete nové solárium od MEGASUNU!

Infra sauna

Infrasauna představuje novou generaci saun, fungujících na zcela odlišném principu než sauny bežne známé a užívané. Infračervené záření proniká do lidských tkání do hloubky a tím vzniká zahřívací efekt. To je vhodné např. před svalovým strečinkem, posilováním, jakýmkoli sportovním výkonem, před pobytem v prostředí s nízkými teplotami...

Vibro plate

Vibro plate - je dokonalým skupinovým cvičebním programem pod vedením Instruktora, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Tento program a moderní styl cvičení, který po celém světě nabírá velice rychle na popularitě, Vám umožní procvičit celé tělo, odbourá pomocí 3D vibrací a kmitů tuk po celém těle, redukuje celulitidu, posílí Vaše tělo za 30 min.VIBRO PLATE Vám změní životní styl a omladí nejen na duši.

TRX

TRX - Nebaví Vás cvičení v posilovně ? Chcete zpevnit a vyrýsovat postavu? Bolí Vás záda a potřebujete posílit stabilizační svalstvo nebo chcete konečně efektivně zhubnout a zlepšit kondici? Vyzkoušejte TRX !!! Novinka ovládající celý svět právě pro svoji jednoduchost a efektivitu! Pouze dva zavěšené popruhy,váha a náklon Vašeho těla! Zátěž a intenzita je pouze na Vás, proto je cvičení vhodné pro každého bez rozdílu věku i kondice. Neustálým zapojením všech svalových skupin rychlé výsledky!

Více informací na tel. čísle 321 710 331 a www.fitnessmat.cz.